Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Smacznie, dużo, tanio :) polecam
Super!
5/5 :)
.
Smacznie i szybko
:)
Zawsze, Super.
.
Klasa
.
Pyszne jak zawsze :)
Bardzo smaczne jedzenie od lat od was zamawiam i za każdym razem wszystko smaczne. Do tego na plus bardzo krótki czas oczekiwania
Wszystko zjedzone ze smakiem :)
Przepyszne jedzenie dla tych którzy kochają kuchnię orientalną.
.
5/5
Duże sycące porcje o dobrym smaku .Szybka dostawa jak i dobry kontakt
Wszystko pycha
:)
Jedzenie pyszne, dojechało ciepłe i dobrze spakowane. Jedyny minus to małe „włoski” na skórze kaczki.
5/5
Rewelacja
BRAK
5/5, rewelka
Jedzenie pyszne i bardzo szybki czas dostawy.
Przepyszne jak zawsze :)
Pyszne
:)
Przepyszne, dostawa przed czasem. Polecam
Pyszne i sycące jedzenie oraz świetna obsługa zamówienia, z pewnością wpadnę ponownie :)
Było pyszne jak zawsze!
Wszystko ok
Zamówienie dotarło przed czasem 👍
:)
Rewelacyjne …dawno nie jadłem tak smacznego posiłku
Bardzo dobre. Polecam 😊
Pyszne jedzenie🙂
Szybko i smacznie.
Na dostawę czekałam 2 i pół godziny. Spóźnienie godzinę po wyznaczonym terminie dostawy.
Pyszne. Gorąco polecam . Nawet dostałam obiad w niedzielę przed czasem . Dziękuję
Bardzo smaczne. Gorąco polecam
👍
Wszystko ok
Jak zwykle polecam.
Długie oczekiwanie za zamówienie . Czas wyznaczony na 2h czekania przyjechało po 2,5 h . Jedną porcja kurczaka łykowata i lekko twarda
Dostawa opóźniona ponad godz
LOVE <3 kurczak słodko-kwaśny :)
...
Polecam
Polecam skorzystam na pewno.
Pyszne
Klasa
Bardzo miła obsługa , szybka realizacja i pyszne dania !
Bardzo smaczne i na czas
Bardzo smaczne jedzenie. Dostawą przed wyznaczonym czasem . Super
Super szybko! Fajnie zapakowane, pojemniki trzymały ciepło więc idealnie było do zjedzenia w domu ! Dziękujemy ! Było pyszne !
Wszystko super
Dowóz przed czasem :)
Wypasik😃
Konkretne jedzonko🙂💪💪💪